Kooperanti strojní výroby

Pracovní místo ( Kooperanti strojní výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
* Výběr dodavatelů dle zadaných kritérií.
* Tvorba poptávek a vyhodnocení nabídek na externí kooperace.
* Zajištění realizace výrobních kapacitních kooperací u vybraných dodavatelů kooperací
* Komunikace s dodavateli.
* Kontrola a potvrzovaní faktur za kooperace.
* Řešení reklamací - zpracování a předávaní podkladů pro reklamační řízení.
* Kontrola dodržování dohodnutých podmínek při dodávkách.
POŽADAVKY:
* Středoškolské vzdělání v oboru strojírenství.
* Schopnost komunikace se zákazníkem v angličtině.
* Uživatel MS Word, Excel na pokročilé úrovni.
* Řidičský průkaz skupiny B.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
* Počáteční zaškolení s pomocí mentora.
* Motivační finanční ohodnocení.
* Měsíční finanční odměny závislé na pracovním výkonu.
* Pravidelné zvyšování mzdy.
* Flexibilní pracovní doba.
* 5 týdnů dovolené.
* Mimořádný příspěvek ve výši 2500,-Kč na zvýšené životní náklady, vyplácený již ve zkušební době.
* Stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel.
* Zvýhodněné mobilní tarify, i pro rodinné příslušníky.
* Po zkušební době možnost poskytnutí bezúročné půjčky.
* Vyžití a zábava na firemních zájezdech a společenských akcích.
* 13.plat ve formě roční odměny.