Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* Kompletní vedení podvojného účetnictví podle českých standardů.
* Práce s doklady a jejich denní zaúčtování, včetně kontroly jejich formální a věcné správnosti.
* Vedení platebního a zúčtovacího styku s bankami.
* Evidence investičního majetku a jeho účtování.
* Sledování stavu pohledávek a závazků.
* Každodenní spolupráce s vedoucím financí a controllingu a ostatními kolegy ve společnosti.
* Zpracování měsíční závěrky.
* Ostatní úlohy spojené s účetnictvím a administrativou.
* Sestavení roční účetní závěrky včetně přílohy.
* Příprava podkladů a účast na účetním auditu.
* Spolupráce s daňovým poradcem a auditory.
* Zpracování hlášení k DPH a ostatních daní.
* Zpracování statistických výkazů.
Požadavky:
* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
* Předchozí několikaletá praxe na obdobné pozici se zkušeností samostatného zpracování účetnictví dle českých účetních standardů je podmínkou.
* Přehled o daňové problematice.
* Logické myšlení, schopnost pracovat samostatně.
* Důslednost, pečlivost, spolehlivost, odolnost vůči stresu.
* Uživatel MS Office - Excel, Word
Zaměstnanecké výhody:
* Nástup možný dle dohody.
* počáteční zaškolení a postupné přebírání účetního oddělení od stávající kolegyně, která bude zaučovat ještě několik měsíců.
* Pomoc vedoucího oddělení.
* Motivační finanční ohodnocení.
* Finanční odměny závislé na pracovním výkonu.
* Pravidelné zvyšování mzdy.
* Flexibilní pracovní doba.
* 5 týdnů dovolené.
* Pravidelná účast na vzdělávacích akcích a workshopech.
* Stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel.
* Možnost vy