Údržbář, skladník

Pracovní místo ( Údržbář, skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- údržba provozních budov včetně přilehlých ploch, (používání elektrického a motorového nářadí),
- údržba skladu včetně přípravy materiálu na stavby, práce se dřevem (řezání, broušení, nátěry),
- výpomoc na stavbě - příprava zařízení staveniště, úklid, pomocné práce na stavbě.

POŽADUJEME:
- zdravotní způsobilost: práce ve výškách, nošení těžkých břemen
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- schopnost samostatné práce
Vhodné i pro fyzicky zdatné pracovníky vyššího věku.

NABÍZÍME:
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- výše mzdy závislá na pracovním výkonu

KONTAKT: telefonicky po - pá, 7 - 15 hodin, e-mailem nebo osobně po - pá, 7 - 15 hodin