Supply Chain Director

Pracovní místo ( Supply Chain Director ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Angličtina (úroveň vyjednávání). Plynulá angličtina
- týmová spolupráce, komunikativní
- Řídit procesy a činnosti související s průmyslovým plánováním, projektovým dodavatelským řetězcem, plánováním materiálu a výkonností dodávek dodavatelů a logistikou v koordinaci se souvisejícími odděleními.
Nabízíme
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Možnost dalšího profesního růstu
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
- Dotované závodní stravování
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity
- Zvýhodněné mobilní tarify
Pozice je vhodná i pro cizince.
První kontakt emailem!