účetní

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do pracovního týmu finanční účtárny hledáme kolegu na pozici účetní s nástupem co nejdříve. Popis činnosti: vedení účetnictví, samostatné účtování dokladů, zadávání dat do účetního systému, vedení faktur (přijaté, vydané) spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
Požadavky: vzdělání min SŠ absolvent eko. směru, praxe min. 5 let, znalost podvojného účetnictví a daňové evidence, znalost aktuálních účetních a daňových zákonů, znalost MS Office (Excel), organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, aktivita a kreativita

Nabízíme: mzda odpovídající náročnosti práce, perspektivní zaměstnání, jednosměnný provoz, možná úprava pracovní doby, příjemné pracovní prostředí, firemní benefity
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál