Autolakýrník

Pracovní místo ( Autolakýrník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce - Bruntál, Staroměstská 3
Autorizovaný servis ŠKODA hledá do svého týmu kvalifikovaného zaměstnance na pozici autolakýrník.
Požadujeme:
- vyučení v oboru, praxi v oboru
- znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, spolehlivost a loajalitu
- zákaznický a profesionální přístup

Zaměstnanecké výhody:
- práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení a benefity

Žádost s životopisem zašlete na e-mail: bruntal@autocolordesign.cz
Kontaktní osoba: Ing. Filip Komůrka, tel. 602 730 385
A: 15.2.2023