Zástupce mistra výroby

Pracovní místo ( Zástupce mistra výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
- SŠ vzdělání
- Pracovní zkušenosti v potravinářské výrobě
- Zkušenosti s obsluhou a údržbou výrobních zařízení
- Zkušenosti s vedením týmu min. 1 rok
- Výborné komunikační schopnosti
- Znalost práce na PC (Excel, Word)
- Technické myšlení a zručnost
- Praxe s obsluhou VZV
- Trestní bezúhonnost
- Samostatnost, spolehlivost
Náplň práce :
- Organizace práce v rámci procesu výroby dle výrobních plánů
- Odpovědnost za kvalitu vyrobených produktů, dodržování termínů výroby
- Nastavení, obsluha a základní údržba výrobních zařízení
- Zodpovědnost za dodržování pravidel plynoucích ze správné výrobní praxe a plánu HACCP
- Zvyšování efektivity výrobních zařízení, produktivity výroby

Nabízíme :
- Zázemí úspěšné a stabilní firmy v oboru
- HM 33 000-40 000 Kč
- Odměňování přímo závislé na výsledcích výroby
- Příspěvek na stravování
- Zvýhodněný nákup ve firemní prodejně
- Bonusový systém odběru našich výrobků

Profesní životopis zasílat výhradně na e-mail: suchomel@dmhermes.cz
Z : 3.11.2022