Malíř / natěrač

Pracovní místo ( Malíř / natěrač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte práci na plný úvazek, fajn kolektiv, lidský přístup, pravidelně volné víkendy?
Práci na jednu směnu? Pojďte pracovat do rodinné firmy SAHM v Zálší u Chocně.

Firma Sahm přijme do svého kolektivu samostatného malíře. Pokud je malování a natírání Váš koníček, hledáme právě Vás. Máme krásné prostory, které potřebujeme dále zvelebovat.

MALÍŘ / NATĚRAČ

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
- malovat zdi a natírat nejrůznější plochy v celém areálu firmy
- provádět základní zednické práce před malováním
- preventivní údržba v budově
- spolupráce v kolektivu
- pracovat na jednu směnu pondělí - pátek 6:00 - 14:30.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME
- SOU/SŠ - technická - není podmínkou (obory strojírenský, malíř natěrač, opravář zemědělských strojů apod.)
- máte zkušenosti s malováním a natíráním, umíte drobné zednické práce
- technické dovednosti
- řidičský průkaz skupina B - není podmínkou
- oprávnění na VZV - lze dodělat, není podmínkou
- pečlivost, zručnost, flexibilita, samostatnost jsou základním předpokladem

FINANČNÍ OHODNOCENÍ
- průměrná měsíční mzda je 25 000 Kč - 33 000 Kč
- stravenkový paušál v hodnotě cca 1 600 Kč čistého za měsíc
- základní nástupní mzda je 160 Kč po zapracování 180 Kč / hodinu
- pravidelné navyšování mezd
- pokud se bude firmě dařit, dostanete před Vánoci odměnu až do výše měsíční mzdy

NABÍZÍME VÁM
- zázemí stabilní společnosti, která umí ocenit dobře odvedenou práci
- práci na hlavní pracovní poměr v malém kolektivu, kde se jeden na druhého může spolehnout
- práci na jednu směnu, volné víkendy
- možnost práce na poloviční úvazek, ŽL
- smlouva na dobu určitou