Zámečník

Pracovní místo ( Zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. Životopis zasílejte na office@cstfire.com
Požadavky: vyučení v technickém oboru (zámečník, strojní zámečník, mechanik), flexibilita, loajalita, manuální zručnost, technické myšlení, dobrý zdravotní stav. Výhodou: svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu metodou 135 (MAG): nelegované a nízkolegované ocele; svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu metodou 135 (MAG): vysokolegované ocele; ŘP sk. B

Náplň:
- zámečnická výroba v kovovýrobě
- příprava výroby v sídle firmy

Nabízíme:
- pracovní doba od 06:00 - 14:30 (bude upřesněno u pracovního pohovoru)
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou
- nástupní plat odpovídající zkušenostem a dovednostem, s možností růstu
- příspěvek na stravování

Nástup ihned
Vhodné i pro absolventy.
Možno i na DPP