Mistr/mistrová ve farmaceutické výrobě

Pracovní místo ( Mistr/mistrová ve farmaceutické výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c
Hledáme zkušeného a šikovného mistra nebo mistrovou, kterým nejsou výrobní procesy a prostory cizí, baví je práce s lidmi, jsou komunikativní a mají chuť stát se součástí týmu stabilní výrobní společnosti v Bruntále.
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
" koordinace a řízení výroby vysoce čistých sloučenin pro farmacii a potravinářství:
o práce v čistém prostředí na nových výrobních linkách
o vedení a kontrola záznamové dokumentace
o práce s výrobním řídícím systémem
o dodržování pracovních postupů dle vnitřních předpisů
o vedení, řízení a kontrola týmu operátorů a činností na výrobních linkách
OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY A DOVEDNOSTI:
" SŠ chemického směru nebo zkušenosti na podobné pozici podmínkou
" zkušenost s vedením týmu
" týmovost, důslednost, zodpovědný přístup a organizační schopnosti
NABÍZÍME:
" zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
" stabilní pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
" týdenní pracovní doba 37,5 hod. v nepřetržitém provoze
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda od 37 000,- Kč zahrnující pravidelnou měsíční odměnu
" navíc nabízíme: příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelný růst mzdy, mimořádné odměny, roční odměny, příspěvek na stravné, volnočasové aktivity dle vlastního výběru, vitamínové balíčky, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a další
" zaučení a zácvik nových kolegů je u nás samozřejmostí
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: možno ihned!

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č.