Řidič ZDS (zdravotnická dopravní služba)

Pracovní místo ( Řidič ZDS (zdravotnická dopravní služba) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 2.1.2024
První kontakt písemný
- písemně na e-mail: jana.zavrelova@jen.agel.cz
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Lipovská 103/39, Jeseník
- zahájení pracovního výkonu je v Šumperku, 6:00 hod:
- ráno přiveze zaměstnance ze Šumperka do Jeseníku, přes den pracuje v Jeseníku
PODMINKOU:
- odborné vzdělání podle zákona 96/2004 Sb., §40
- řidičský průkaz sk. B podle vyhl. 31/2001 Sb.
DÁLE POŽADUJEME:
- základní vzdělání nebo střední vzdělání bez výučního listu nebo s výučním listem
- flexibilitu, výkonnost
- zvládání zátěže fyzické i psychické
- týmová spolupráce
- organizační a komunikační dovednosti
- částečně práce s MS OFFICE
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- první pomoc a zajišťování zdravotní péče v mimořádných a krizových situacích
- provádí činnosti při poskytování zdravotnické dopravní služby
NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené, 2 dny pracovního volna, příspěvek na penzijní/životní pojištění, na závodní stravování, rekondiční pobyty, další benefity dle benefitního programu
- PP na dobu určitou 1 rok