HLAVNÍ EKONOM/EKONOMKA

Pracovní místo ( HLAVNÍ EKONOM/EKONOMKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Mojtková, tel. 582 388 438 (volat Po-Pá 10:00-15:00 hod.), e-mail: agrodruzstvo.tistin@seznam.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod.
Požadujeme: praxe v zemědělském podniku výhodou.
Náplň práce: dohled nad správným vedením účetnictví a nad finančními toky ve společnosti, koordinace ekonomického úseku.
Nabízíme: čtvrtletní a roční prémie, příspěvek na dovolenou 3 500 Kč, příspěvek na vánoce 3 000 Kč, 5 dní dovolené navíc, stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění.