Nástrojař / Toolmaker

Pracovní místo ( Nástrojař / Toolmaker ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilní a elektronický průmysl?

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro údržbu a úpravy lisovacího nástroje s následujícími činnostmi:
- úpravy lisovacího nástroje
- seřízení nástroje
- základní kontrola kvality
- podpora při řešení problémů
Práce je v současné době plánovaná ve dvousměnném pracovním režimu (ranní + odpolední směna).

Profil ideálního kandidáta:
- Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, pečlivost
- Manuální zručnost
- Znalost anglického jazyka - spolupráce se zahraničními kolegy
- Zkušenosti s úpravami lisovacích nástrojů výhodou (není podmínkou)
- Zájem učit se novým věcem

Společnost nabízí:
- Zázemí firmy s mezinárodními zkušenostmi
- Možnost profesního růstu
- Bonus za doporučení nového zaměstnance
- Firemní akce

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám prosím svůj životopis na email personal@lemtech.cz .