Expedient/ka pekárny

Pracovní místo ( Expedient/ka pekárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: expedient/ka pekárny
Pouze noční směny.
Práce na plný úvazek i brigádně. Jedná se o vychystávání pekařského sortimentu pro naše zákazníky.
Požadavky:
časová flexibilita, spolehlivost a bezúhonost
Zaměstnanecké výhody:
nabízená mzda včetně prémiové složky, půlroční odměny a další benefity
Nástup možný ihned. Mzda: 22 000,- až 26 000,- Kč
Kontakt: Muzikářová Milena, tel.: 318 403 135, e-mail: p.personalni@pekarnahorovice.cz
První kontakt telefonicky od 7:00 do 14:30 hod. nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: PAC Hořovice s.r.o. provoz Příbram, Plynárenská č.p. 321,Příbram I