Referent/ka Odboru dopravy a silničního hospodářství

Pracovní místo ( Referent/ka Odboru dopravy a silničního hospodářství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovního místa:
Stanovení dopravního značení na silnicích II. a III. třídy, místních komunikacích a účelových komunikacích v okrese Jeseník, výkon státního dozoru na silnicích II. a III. třídy, místních komunikacích a veřejně přístupných účelových komunikacích, vedení agendy související s vydáváním vjezdového povolení a parkovacího oprávnění, agenda taxislužby, prevence v oblasti bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích, zpracování podkladů pro vedení přestupkového řízení.
Požadavky:
- ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně bakalářského stupně nejlépe v oborech zaměřených na veřejnou správu nebo silniční dopravu
- znalost zákonů č. 13/1997 Sb., 361/2000 Sb.; alespoň základní orientace v zákonech
č. 128/2000 Sb., 500/2004 Sb., zákon č. 111/1994 Sb., všechny v platném znění;
- znalost práce na PC (MS Office, internet, apod.)
- samostatnost a spolehlivost
- zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz skupiny B
Informace o pracovním místě:
- 10. platová třída (v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
- místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník
- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
- předpokládaný termín nástupu: 01.02.2023 (dohoda možná)
Výhoda:
- ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně v požadovaných oborech
- praxe ve veřejné správě
zvláštní odborná způsobilost na úseku silničního hospodářství a při správním rozhodování a dozorové činnosti v silničním hospodářství dle nařízení vlády č. 512/2002 Sb. (povinnost složit zkoušku do 18 měsíců od