3D měřící technik

Pracovní místo ( 3D měřící technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
měření dílů dle výkresové dokumentace a zpracování měřících protokolů, obsluha a správa souřadnicového 3D optického měřícího systému a 3D scaneru - vedení evidence měřidel a měřících přípravků - dohled nad plechovými výlisky, aktivní přístup při hledání příčin odchylek

Požadujeme: - SŠ vzdělání - technický nebo strojírenský směr - praxe s měřením na souřadnicovém optickém měřícím systému 3D, 3D scaneru, znalosti progamu: Polyworks, PC-DMIS, znalost čtení výkresové dokumentace - znalost AJ nebo NJ výhodou - komunikace se zahraničními klienty, zkušenosti v oblasti metrologie podmínkou - zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme: práce v moderním klimatizovaném prostředí, příspěvek na stravu, dovolená 25dnů, sportovní firemní a kulturní akce, odměny za doporučení nového zaměstnance, směnový příplatek
nástupní mzda dle zkušeností, po zapracování růst mzdového ohodnocení.
Životopisy s průvodním dopisem zasílejte POUZE na emailovou adresu: iveta.buresova@toolgmbh.cz
Do předmětu emailu uveďte název místa, o které se ucházíte. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dnů, byla dána přednost jinému uchazeči.