Skladník/-ice

Pracovní místo ( Skladník/-ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍK

Firma OBRETA je jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti plastových obalů v ČR s tradicí od roku 1992 s hlavním zaměřením na zásobování jednotlivých obchodů, řetězců, potravinářských výroben a provozů výrobních podniků a organizací obalovým materiálem v celé škále materiálů, barev a provedení, nyní hledá pro dlouhodobou spolupráci nového kolegu na pozici: skladníka.
Požadujeme:
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- řidičský průkaz skupiny B
- řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík - praxe v oboru
Náplň práce:
- příprava zboží k expedici dle protokolu
- řádné uskladnění materiálu pomocí VZV
- příjem a kontrola zboží
- naskladňování a vyskladňování materiálu

Nabízíme:
- výše mzdy bude uspřesněna na pohovoru
- zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
- zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru
- pružná pracovní doba PO-PÁ, možnost podílet se na projektech a rozvoji společnosti
- vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků
- stabilní zázemí a seriózní přístup
- úvodní profesní zaškolení v oboru
- mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
- smlouva na HPP na dobu neurčitou
- samostatnou a různorodou práci s dlouhodobou jistotou
- možnost nákupu sortimentu firmy za zvýhodněné ceny
- vánoční večírky, různé akce v průběhu roku
- benefity ve formě příspěvku na stravování, služební telefon
- vhodné i pro absolventy
Nástup možný ihned

V př