STAVEBNÍ TECHNICI PŘÍPRAVÁŘI A REALIZACE INVESTIC

  • Frýdek-Místek

Pracovní místo ( STAVEBNÍ TECHNICI PŘÍPRAVÁŘI A REALIZACE INVESTIC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:21/10/2022 a:21/12/2022
Do našeho kolektivu hledáme schopného rozpočtáře/ rozpočtářku v oblasti stavebních prací, který hledá nové výzvy a je schopný přijmout odpovědnost za obchodní výsledky a další rozvoj společnosti.
Náplň práce:
- Příprava a zpracování rozpočtů a cenových nabídek
- Příprava projektové a technické dokumentace
- Vyřizování správních řízení
- Spolupráce s provozním úsekem společnosti
- Příprava a vedení zakázky
- Kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace a podmínek zadavatele
- Poptávky subdodávek a materiálů
- Tvorba harmonogramů a formulářů do nabídek veřejných soutěží
- Sestavení nabídek do veřejných soutěží
- Příprava podkladů pro realizaci.
Požadujeme:
- VŠ, SŠ vzdělání stavebního směru
- Praxe v oboru na obdobné pozici výhodou
- Výborné komunikační schopnosti
- Schopnost vyjednávání
- Příjemné profesionální vystupování
- Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office), znalost Kros a psaní všemi deseti výhodou
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - flexibilita, samostatnost
- Orientaci na výsledek a uzavření kontraktu.
Nabízíme:
- Firemní automobil
- Firemní telefon, notebook
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na stravné
- Příspěvek na životní pojištění po 3 letech
- Zázemí rodinné a stabilně se rozvíjející společnosti
- Možnost dalšího kariérního postupu
- Férové jednání
- Nástupní plat 25.000-30.000,-Kč
- Další finanční odměny dle efektivnosti pracovníka a hospodářských výsledků.
Kontakt telefonicky.

Nástup možný ihned, případně dle domluvy