Dílenští kontroloři kvality

Pracovní místo ( Dílenští kontroloři kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DÍLENŠTÍ KONTROLOŘI KVALITY

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: SOU/SŠ technického směru, praxe na obdobné pozici v automotive výhodou,
znalost práce v systému SAP, práce s MS Office, ochota nést zodpovědnost za odvedenou práci, důslednost a pečlivost, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace, orientace na výsledek,
ochota pracovat ve směnném /nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: uvolňování výroby a mezioperační kontrola dle Kontrolních plánů, kontrola průběhu technologického procesu, vyřazovaní neshodných výrobků z výrobního procesu,
blokace materiálu - jak fyzicky, tak v SAPu, definování druhů vad/neshod a spolupráce na analýze příčin a opatření, sledování vývoje zmetkovitosti, spolupráce s mistry a technology,
vstupní kontrola komponentů, kontrola odstraňování technologických, výrobních a jiných nedostatků ve výrobě.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu a příspěvku na letní dovolenou, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.cz