Kontrolor/ka kvality

Pracovní místo ( Kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 20.10.2022, a: 29.11.2022

Náplň práce:
- vizuální a rozměrová kontrola výkovků a odlitků v souladu s postupy
- ověřování vlastností výrobků v souladu s výkresovou dokumentací
- vyhodnocování a označování vad
- spolupráce s technology a pracovníky ve výrobě

Požadujeme:
- úplné střední odborné (bez maturity), strojírenské obory výhodou
- fyzická zdatnost (manipulace z těžšími břemeny)
- oční způsobilost
- časová flexibilita
- jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
- způsobilost pracovat s měřidly a práce ve směnách

Nabízíme:
- stabilní společnost
- firemní benefity - závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd

Kontaktní osoba: Mgr. Drozd, 606 711 136, PO-PÁ 8-14.00 hodin

Osobní kontakt Po-Pá od 8-14:00 hod, Mgr. Drozd, tel.: 606 711 136, ladislav.drozd@tatra.cz