Svářeč

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Bítovany
Hledáme kolegu do strojírenské výroby.
Pracovní náplň: Svařování metodou CO2, Rovnání svarků dle tolerancí za pomoci lisu či autogenu
Požadavky: Výuční list v oboru, popř. SŠ vzdělání strojírenského směru výhodou, Platný svářečský průkaz, Znalost svařování metodami MIG/MAG (CO2) a popř. TIG, Praxe v oboru a zkušenost práce se svařovacím robotem vítána, Oprávnění a schopnost manipulace s vysokozdvižnými a nízkozdvižnými vozíky výhodou, Dobrá orientace v technické dokumentaci, Manuální zručnost, pečlivost při práci, zodpovědnost, Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost, Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje, Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, Trestní bezúhonnost doložit čestným prohlášením
Nabízíme: Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci, Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu, Stravenky, benefitní karta, Bonusový systém ohodnocení
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, bonusový systém ohodnocení dle Vašeho výkonu, benefitnáí karta

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.