Technolog - programátor laserového dělení

Pracovní místo ( Technolog - programátor laserového dělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Bítovany
Hledáme kolegu do strojírenské výroby.
Pracovní náplň: Zakládání zakázek, příprava dat pro výrobu v programu TPV, Technologická příprava výroby pro dělení materiálu laserovou technologií, Programování laserového pálícího stroje
Požadavky: Vyučení nebo středoškolské vzdělání strojírenského zaměření, Výborná znalost technické dokumentace, čtení výkresů, podmínkou, Praxe na stejné pozici minimálně 2 roky podmínkou, Práce s PC programy - TruTops, SolidEdge, Autocad, Znalost informačního systému TPV nebo podobného výhodou, Ochota učit se novým věcem, Schopnost dobré komunikace s týmem, Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost, Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje, Trestní bezúhonnost doložit čestným prohlášením
Nabízíme: Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci, Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu, Stravenky, benefitní karta, Bonusový systém ohodnocení
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, bonusový systém ohodnocení, benefitní karta

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.