OBSLUHA TAVÍRNY TUKŮ

Pracovní místo ( OBSLUHA TAVÍRNY TUKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Kočíb, tel.: 777 713 832 (volat Po-Pá 6:00-14:30 hod.) nebo zašlete životopis na e-mail: kocib.j@makovec.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.
Náplň práce: práce v teplém provozu (nad 20 °C) na tavírně, příprava a škvaření sádla + výroba dalších produktů (škvarky, pomazánky aj.).
Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 180 Kč za každý odpracovaný den.