Kadeřnice/-ník, vlasoví stylisti

Pracovní místo ( Kadeřnice/-ník, vlasoví stylisti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED
Možnost kratšího úvazku

PAUL ALLAN HAIR DESIGN - prestižní kadeřnické studio v centru Zlína, v rámci rozšíření svého pracovního týmu nabízí momentálně volnou pracovní pozici:

KADEŘNICE-NÍK/STYLISTA
Máš rád/a vlasy a péči o ně a spokojené klienty? Baví tě mimo jiné i :
o kadeřnické práce /barvící techniky, kreativní střihy, styling...../
o práce s klientem, péče o stávající klientské portfolio
o obsluha recepce, vyřizování objednávek
o poradenství a prodej vlasové kosmetiky
o činnost spojená s běžným provozem studia
a chceš se stát součástí našeho týmu? Pak, od tebe očekáváme :
o zájem a hlavně nadšení o obor a vše co s ním souvisí, sledování trendů v této oblasti, kreativitu,
o preciznost, smysl pro detail
o vysoké pracovní nasazení
o profesionální přístup ke klientům
o příjemné vystupování a jednání
o samostatnost, pečlivost, spolehlivost
Uvítáme (není však podmínkou) :
o znalost AJ
o praxi v oboru

A co Ti za to můžeme nabídnout ? :
o nadstandardní platové ohodnocení - dle dosažené praxe a znalostí, /fixní část + provize, bonusy/
o sleva na firemní zboží a služby
o práci ve skvělém týmu a příjemném prostředí
o možnost dalšího vzdělávání a účastnění se školení
o práci na HPP, VPP, nebo jen brigáda
o kariérní i další platový růst
o zázemí stabilní a prosperující společnosti /16 let na trhu/