Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Tř. Hrdinů 1327/579, Rýmařov nebo Zahradní 42B, Bruntál
Hledáme do svého kolektivu kolegyni (kolegu) na pozici:

náplň práce:
- připravuje výplaty zaměstnanců podniku včetně výpočtu daní, sociálního a zdravot-ního pojištění a dalších nutných údajů
- chystá pracovní smlouvy, vede personální agendu a další činnosti s tím související
- zprostředkovává lékařské prohlídky
- vydává potvrzení zaměstnancům o dosaženém příjmu, chystá podklady pro roční zúčtování daně z příjmu, ELDP apod.
- vede pokladnu
- komunikuje s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní
- sleduje legislativních změn, týkajících se mzdové problematiky

požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- znalost personalistiky, mzdového účetnictví a souvisejících daňových zákonů
- uživatelskou znalost balíčku MS Office, Excel na velmi dobré úrovni
- znalost programu SAP praxe v oboru je výhodou
- samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr a plný pracovní úvazek
- odpovídající platové ohodnocení od 30.000,-Kč dle znalostí a zkušeností
- stravenkový paušál 99Kč/směnu, odměny za splnění fondu pracovní doby, 25 dní dovolené
- místo výkonu práce dle dohody v Bruntále, nebo v Rýmařově

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 17.10.2022