Úpravář vody - chemik

Pracovní místo ( Úpravář vody - chemik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
SOU - chemické se zaměřením na úpravu vod
SOU - strojník vodohospodářských zařízení, příp. jiné technického směru, vyhláška č. 50 výhodou
Řízení provozu výroby demineralizované vody technologií reverzní osmózy a ionexových filtrů včetně řízení provozu pomocí počítače. Pravidelná kontrola stavu jednotlivých technologických zařízení. Příprava chemických roztoků. Praní a regenerace filtrů/elementů RO. Stanovení tvrdosti vody, pH vody, atd.
NABÍZÍME:
" stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
" osobní ohodnocení
" měsíční a roční prémie
" příspěvek na stravování
" příspěvky na zájmové aktivity a tábory dětí
" příspěvek na rekreace
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na dopravné
Více informací:
Ing. Nikola Hanušová, tel.: 571 845 379
Své životopisy a dotazy můžete zasílat na e-mail: personalni@energoaqua.cz, nhanusova@energoaqua.cz
ov.16.2.23