SVÁŘEČ/-KA - OBSLUHA ROBOTICKÉHO PRACOVIŠTĚ divize Strojírna "NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVE

Pracovní místo ( SVÁŘEČ/-KA - OBSLUHA ROBOTICKÉHO PRACOVIŠTĚ divize Strojírna "NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, mob.: 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz
Životopis zašlete na uvedený e-mail.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• Min. SŠ vzdělání strojního zaměření.
• Znalost čtení výkresové dokumentace.
• Svářečské oprávnění EN 9606-1 135 P BW FM3 S s12,0 PF ss nb podmínkou.
• Praktickou zkušenost s robotickým pracovištěm výhodou.
• Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou.

BENEFITY:
• "NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 40 000 Kč"
• 5 týdnů dovolené
• Dotované firemní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dopravu
• Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.
• Zvýhodněný telefonní program.
• Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
• Podporu volnočasových aktivit.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

CO BUDE VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ:
• Provádí broušení a přípravu svarových ploch pro následné sestavení dle výr. dokumentace.
• Provádí stehování dle předpisů a technologického postupu.
• Provádí nastavení svařovacích poloh a svařovaných hran pomoci přednastavených funkcí.
• Provádí programování dle předepsaných postupů.
• Provádí vizuální kontrolu svarových spojů dle hodnotící normy – na základě výsledku případně upravuje parametry pro svařování.
• Provádí zakládání / výměnu dílců do přípravku v pracovišti.