Hlavní účetní ( ekonomové)

Pracovní místo ( Hlavní účetní ( ekonomové) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLAVNÍ ÚČETNÍ (EKONOMOVÉ)
POŽADUJEME: SŠ/VŠ ekonomického směru, dobrou znalost MS Excelu (tabulky, práce s daty),
dobrou orientaci v problematice účetnictví a daní (zejména DPH), znalost daňové problematiky,
flexibilitu - ochotu učit se nové věci a mít širší záběr, příjemné vystupování, týmovost.
Velkou výhodou je znalost práce v programu Money a praxe na pozici účetní nejméně 3 roky.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava podkladů pro sestavování rozpočtů, sestavení účetní závěrky, řešení problematických účetních případů, kontrola správnosti zpracování účetních operací, pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování, příprava a shromažďování podkladů pro audit, reporting,
komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad), organizace a koordinace činností v účtárně.
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr, semináře, školení, zajímavou a smysluplnou práci,
týden dovolené navíc, zázemí velké neziskové organizace, možnost osobnostního růstu,
odpovídající mzdové ohodnocení a benefity, stravenky.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 739 243 896 nebo e-mailem na orsagova@diakonievm.cz
ov. 22.11.