Instalatér topenář

Pracovní místo ( Instalatér topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. Své životopisy zasílejte na: office@cstfire.com
Požadavky: vyučení v oboru, uživatelská znalost PC (Windows 10, Office 365), flexibilitu, loajalitu, manuální zručnost, technické myšlení, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič. Výhodou: technické znalosti v oboru MaR, VZT popř. ÚT; vyhláška č. 50/1978 Sb., minimálně § 6; praxe v požadovaném oboru nebo příbuzném oboru

Náplň:
- zhotovení, instalace a opravy rozvodů vody včetně izolací a technologie kotlů u zákazníků
- provádění tlakových zkoušek
- příprava a montáž sestav v sídle firmy
- servisní zásahy a montáže na území moravskoslezského kraje
- komunikace s klienty - uživateli bytových jednotek

Nabízíme:
- pracovní doba 06:00 - 14:30 (bude upřesněno na pohovoru)
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou
- nástupní plat odpovídající zkušenostem a dovednostem, s možností růstu
- příspěvek na stravování
- vhodné i pro absolventy

Nástup IHNED