Skladník/ce

Pracovní místo ( Skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 16:30 hodin.

Co bude Vaší pracovní náplní:
- Vykládání a nakládání kamionů, hlavně s VZV a retrakem
- Přijímání a výdej zboží ze skladu
- Přebalování a označování zboží
Co od Vás budeme očekávat:
- Oceníme zkušenosti z logistiky, ale není to podmínkou
- Praxe s prací na VZV, s retrakem je výhodou
- Základní znalost práce s PC
- Pečlivost a spolehlivost
Pracovní doba od 8:00 - 16,30 hod.

A co Vám můžeme nabídnout?
- Náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
- Jednosměnný provoz (8 - 16.30 h), o víkendech a státních svátcích volno
- Fixní mzdu a k ní měsíční odměny
- 5 dní bonusového volna navíc
- Stravenky
- Čerstvé ovoce a kávu na pracovišti zdarma
- Pořádné pracovní oblečení na léto i na zimu
- Firemní akce, dárky k životním i pracovním výročím
- Práci v čistém skladu
- Možnost kariérního růstu, šikovní lidé u nás dostávají šanci
- Vzdělávací kurzy a školení
- Multisport kartu
- MOL kartu pro soukromé použití (zvýhodněné ceny pohonných hmot a slevy na výrobky/služby)
- Pokud doporučíte dalšího kolegu, získáte k výplatě náborový příspěvek 10 000 Kč
- Nástup možný ihned/dohodou

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.