Jeřábník kolových (mobilních) jeřábů

Pracovní místo ( Jeřábník kolových (mobilních) jeřábů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: karla.kopecka@jaknapohovory.cz
Požadavky: platný řidičský průkaz sk. C + platné zkoušky; praxi v oboru min. 3 roky, výhodou oprávnění k obsluze i jiných stavebních strojů

MONTIS BAU s.r.o. - firma poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví (montáže ocelových konstrukcí a mostů a jiných technologických úprav) hledá pracovníky na pozici JEŘÁBNÍK.

Pracovní doba: Po - Pá (7 - 15:30 hod.) nebo na cykly

Nabízíme:
- smlouvu na HPP, nástup možný ihned
- odpovídající mzdové ohodnocení + nástupní bonus
- výkonnostní odměna až 15% ze základní mzdy, docházkový bonus

V případě zájmu o jednotlivé pracovní pozice zašlete svůj životopis s profesní historií na uvedený e-mail. Do odpovědi inzerátu uveďte název pracovní pozice.