Pekaři

Pracovní místo ( Pekaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: tel.: 770611722

Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost,, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- výpis z rejstříku trestů
Náplń práce - naskladnění zboží,které do skladu přijíždí na paletách a vyskladnění zboží, které se dále odváží zákazníkům, včetně souvisejících tzv. pomocných činností, jako jsou úklid prostor, kde dochází k výkonu práce
- pracovní doba 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

Místo setkání: Kpt. Stránského 962/21, Praha 9 Černý Most
Po a St 9.00-14.00

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí domluvě na tel.774301559, v Po a St 9.00-14.00