Marketingoví specialisté - JUNIOR/KA

Pracovní místo ( Marketingoví specialisté - JUNIOR/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Marketingoví specialisté - JUNIOR/KA
Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- správa a editace webu i e-shopu RAVAK a jejich jazykových mutací
- zadávání překladů a jejich kontrola ve spolupráci s RAVAK zahraničními dceřinými společnostmi a exportním oddělením
- přidávání novinek, aktualizace vizuálního a textového obsahu
- e-commerce, tvorba produktových setů, tagování obrázků
- spolupráce s kolegy zejména z marketingu, produktového managementu, obchodu, překladatelskými agenturami
- správa YouTube kanálů
- práce s nástrojem pro vyhledávání produktů na webu a e-shopu RAVAK
- komunikace emailem a telefonicky také v angličtině (případně i dalšími jazyky - německy, rusky) s kolegy v dceřiných společnostech RAVAK
Požadujeme:
- zájem o obor marketing, digitální marketing, e-commerce
- systematičnost, spolehlivost, dobrá organizace vlastní práce
- komunikativnost, pečlivost, zaměření na detail
- SŠ/VŠ vzdělání (marketing výhodou)
- zkušenosti s tvorbou videí, animací, grafikou
- schopnost specifikovat zadání (brief, řešit korektury, sbírat ohlasy a dále vylepšovat řešení)
- angličtina komunikativně, další jazyky výhodou
- PC uživatelsky (MS Office, především Excel)
Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hodin.
Nástup možný ihned (dle dohody). Mzda: 32 000,- Kč
Zaměstnanecké výhody:
Pololetní, roční a mimořádné odměny. Příspěvky ze sociálního fondu. Závodní stravování.
Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: jan.triner@ravak.com
První ontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 7:00