Provozní elektrikář

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kuchyňka Petr, tel.: 973 346 509, 973 346 533, e-mail: kuchynka76@seznam.cz
Po - Čt: 7:00 - 15:00 hod., Pá: 7:00 - 12:30 hod..
Požadavky: trestní bezúhonnost, osvědčení dle § 6 a 7, zákona 250/2021 Sb. (dříve vyhláška č. 50/78 Sb.),
ŘP skupiny B, uživatelská znalost OS Windows, MS Office.
Vhodné pro elektrikáře, elektrotechniky, elektromechaniky.
Náplň práce: řízení a provádění údržby a oprav elektro - zařízení, zajišťování provozuschopnosti elektro - zařízení, dodržování BOZP, provádění revizí elektro - zařízení. Provádí denní seřizování technologických zařízení, řídí se odbornými pokyny a plní úkoly ve spolupráci s revizním technikem.
Místo výkonu práce: 50.2558200N, 13.2052381E, Tureč, VZ 1534 Vojenský újezd Hradiště.
Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající doloženému vzdělání a praxi, stabilní zázemí, zaměstnanecké benefity, příležitosti k osobnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání, plné zaškolení na danou pozici.
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kuchynka76@seznam.cz.