Vodohospodářský/á dělník/ice

Pracovní místo ( Vodohospodářský/á dělník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: stranska@poh.cz

Požadavky
o střední odborné s výučním listem, obor vodař, případně zedník, lesní výroba, lesnické práce, zemědělec, zemědělská výroba
o praxe minimálně 2 roky v řízení motorových vozidel
o dobrý fyzický i zdravotní stav pro práci a pohyb v terénu
o řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
o průkaz obsluhy motorové řetězové pily v těžební činnosti a křovinořezu
o průkaz jeřábník vazač a oprávnění vůdce malého plavidla výhodou
o znalost stavebních materiálů, technologie zednických prací, technologických postupů
o zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, komunikativnost, schopnost sebevzdělávání, morální bezúhonnost, manuální zručnost
o předpokládaný nástup 1.1.2023, výhledově možnost úvazku na dobu neurčitou

Popis pracovní činnosti
o kácení motorovou pilou a práce s křovinořezem
o zemní práce s přípravou a úpravou terénu, vrtání děr, bourání nenosných částí zděných a betonových konstrukcí, sekání rýh a průrazů
o práce na vodě a v blízkosti vodní hladiny
o práce ve výškách (v koši plošiny, lešení, žebřík)

Nabízíme
o zajímavou práci ve stabilním podniku
o širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
o 25 dní dovolené
o pracovní doba 37,5 hod./týden
o příspěvek na dovolenou
o příspěvek na stravování
o po roce příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření