Praktická sestra/bratr

Pracovní místo ( Praktická sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na e-mail: personalni@meussj.cz, případně kontaktujte personální oddělení Bc. Jiřinu Kundratovou na tel. č. 474 684 432

Požadavky na volné pracovní místo:

Kvalifikační předpoklady
- odborná způsobilost k výkonu povolání praktické sestry
- zdravotnické dovednosti

Kompetenční předpoklady
- znalost cílové skupiny - specifika práce se seniory
- znalost individuálního plánování
- základy informatiky (MS Office - Word, Excel, program Cygnus výhodou)

Osobnostní předpoklady
- odolnost vůči stresu, schopnost analyticky myslet
- respekt a dodržování hranic a etiky v sociální práci
- schopnost efektivní komunikace
- loajalita k organizaci
- samostatnost a schopnost rozhodovat se
- schopnost empatie

Ostatní
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele
- kolegiální a přátelskou atmosféru
- odpovídající platové ohodnocení (plat na plný pracovní úvazek od 26.290,- Kč
do 38.640, - Kč v 9. třídě dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě podle dosažené kvalifikace a praxe) + osobní ohodnocení, příplatky, odměny
- 25 dní dovolené
- firemní benefity (možnost stravování, příspěvek až 1.000, - Kč na penzijní připojištění, poukázky na volnočasové aktivity atd.)
- možnost seberealizace, podporu dalšího vzdělávání

Práce na ranní směny.
Nástup možný ihned na dobu určitou, následně možnost prodloužení.