pracovník/ce v zákaznickém oddělení

Pracovní místo ( pracovník/ce v zákaznickém oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme Unuodesign s. r. o. a zabýváme se prodejem látek a šití dětské konfekce. Nyní hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici zákaznického servisu, který se nebude bát komunikovat se zákazníky anglicky.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Komunikace se zákazníky (e-mail, telefon, chat, sociální sítě)
- Zpracování požadavků zákazníka
- Zpracování vratek, reklamací.

POŽADAVKY:
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni minimálně B2
- Proaktivní přístup, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Zkušenost na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme: roční odměny, stravenkový paušál, flexibilní pracovní dobu, možnost občasného home office.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.