ELEKTROMECHANIK/ČKA

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK/ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zkušební doba: 3 měsíce.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Náplň práce: provádění preventivní a prediktivní údržby strojních zařízení, příprava podkladů pro nákup náhradních dílů souvisejících s diagnostikou závad a následnou opravou, základy pneumatiky a hydrauliky, znalost hydraulických prvků, znalost měřidel (posuvka, mikrometr), čtení výkresové dokumentace, práce se strojnickými tabulkami.
Požadované vzdělání: střední odborné (obor elektro apod.).
Délka požadované praxe v oboru: 1 rok.
Požadavky: odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., § 6, uživatelská znalost PC, zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, znalost programování (diagnostiky) PLC Siemens výhodou.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.