ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KONCIPIENTKA

Pracovní místo ( ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KONCIPIENTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme výbornou znalost práva, ukončené vysokoškolské právní vzdělání, analytické schopnosti, schopnost týmové práce, znalost MS Office, spolehlivost, pracovní nasazení, časovou flexibilitu a řidičský průkaz skupiny B. Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.
Nabízíme zajímavou a pestrou práci, jak pro tuzemskou, tak i zahraniční klientelu, příjemný kolektiv, finanční ohodnocení dle zásluh a výhled na další spolupráci po složení advokátních zkoušek.
Nástup možný ihned.
Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: km@novotnypartners.cz
Pozice je vhodná i pro absolventy.