IT specialista/specialistka

Pracovní místo ( IT specialista/specialistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Rádi bychom v našem týmu přivítali kolegu/kolegyni, který je zvyklý pracovat samostatně a pečlivě ve svěřené oblasti. Budete se podílet na rozvoji firmy v oblasti IT, budete se významně podílet na rozvoji ERP systému QI, budete se podílet na vývoji výrobního systému pro řízení farem a souvisejícího reportingu, podpora ve školení klíčových uživatelů, vedení či účast v projektech za oblast IT, podpora koncových uživatelů
POŽADAVKY: SŠ nebo VŠ se zaměřením na IT nebo praktické zkušenosti v IT oblasti, schopnost komunikovat v rámci firmy i s externími IT dodavateli, znalost SQL (minimálně základů a principů), znalost některého ERP systému výhodou, ideálně QI, znalost MS Office produktů (MS Office 365, MS Outlook), pozice je vhodná i pro absolventy s aktivním přístupem k sebevzdělávání
NABÍZÍME: HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, dobré platové podmínky, čtvrtletní / roční odměny, věrnostní odměny a jubilea, stravenkový paušál, podpora profesního vzdělávání
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.