Administrativní pracovník/ce

  • Šumperk

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho showroomu s nabídkou prodeje dveří a podlahových krytin, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici administrativní pracovník/ce - obchodní asistent/ka.
Pracoviště ulice Zábřežská, Šumperk, bude upřesněno zaměstnavatelem.

Co vás čeká?
- aktivní komunikace se zákazníkem
- příjem poptávek, zpracování objednávek
- poradenství zákazníkům, zpracování cenových nabídek
- administrativní činnost - vyřizování e-mailů, telefonátů
- práce s interním systémem
- práce s hotovostí

Jaké jsou naše požadavky?
- SŠ (zaměření technického či stavebního směru výhodou)
- možnost zaučení, vhodné i pro absolventy
- komunikativnost, příjemné vystupování

Co vám nabídneme?
- rozmanitou práci
- neformální pracovní prostředí
- mobilní telefon
- zázemí stabilní společnosti v oblasti stavebnictví
- profesionální a osobní přístup
- zajímavé finanční ohodnocení
- pravidelná pracovní doba 8:30 - 16:30
Mzda: dohodou. Vhodné i pro OZP. Kontakt: telefonicky 8.30-16.30, e-mailem.