Sociální pracovník/nice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/nice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme nezisková organizace Péče o duševní zdraví (PDZ) a klienty s duševním onemocněním podporujeme už 27 let - ve 2 krajích a 7 okresech.
Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici vedoucí střediska v Ústí nad Orlicí.

Charakteristika pracovní pozice:
- Vedoucí střediska zodpovídá za vedení odborného týmu, kvalitu poskytování sociálních služeb uživatelům a organizaci chodu celého střediska. Tým střediska pracuje především metodami case managementu a psychosociální rehabilitace, aby podpořil zotavení lidí s dlouhodobou duševní nemocí.
- Úkolem vedoucího střediska je řídit, koordinovat a zabezpečovat pracovní podmínky pro tým odborných pracovníků, kteří ve středisku poskytují sociální a další služby.

Co od Vás očekáváme:
- Vzdělání VŠ nebo VOŠ v sociální či zdravotní oblasti.
- Nejméně 2 roky manažerských zkušeností včetně vedení týmu.
- Shodu s hodnotami komunitní práce a podpory lidí založené na rozvoji jejich silných stránek.
- Schopnost koučovat a podporovat rozvoj pracovníků.
- Dovednost strukturovat a moderovat porady a diskuse.
- Vyspělou schopnost verbální a písemné prezentace.
- Dobrou znalost a zkušenost práce s online službami a aplikacemi.
- Řidičský průkaz sk. B.

Co Vám můžeme nabídnout:
- Mimořádnou příležitost profesionálního a osobního rozvoje.
- Práci na celý úvazek.
- Nástupní mzdu 38-43 tis. hrubého měsíčně (dle předchozích zkušeností a vzdělání).
- Kontinuitu předávání funkce od stávajícího vedoucího střediska.
- Podporu vedení organizace při zavádění se do pozice vedoucího.
- Podporu vzdělávání včetně možnosti individuální supervize a využíván