Pracovníci v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Elim Vsetín, o.p.s., - sociální služby Denní centrum a Noclehárna Rožnov pod Radhoštěm, vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách do Denního centra a Noclehárny Rožnov.
Práce pracovníka v sociálních službách spočívá zejména v zajištění základních činností služeb pro osoby bez přístřeší ve smyslu zákona č. 108/2006 Sb., poskytování základního sociálního poradenství, individuálního plánování s uživateli služeb a zabezpečení běžného provozu denního centra a noclehárny.
Nabízíme:
- pracovní místo na plný úvazek, pracovní smlouva na rok s možnosti prodloužení na dobu neurčitou
- nástup od 1. 1. 2023 (v případě dřívějšího nástupu možná domluva na dohodu o provedení práce do dne nástupu)
- 5 týdnů dovolené
- nástupní plat: 25.000 Kč
- zajímavou práci v moderní neziskové organizaci
Požaduje:
" výhodou je absolvovaný akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách, viz požadavky zákona č. 108/2006 Sb.,
" bezúhonnost,
" schopnost samostatné i týmové práce,
" schopnost jednat s osobami bez přístřeší,
" orientace ve standardech kvality sociálních služeb,
" zdravotní způsobilost k vykonávání denních a nočních směn,
" ochota dále se vzdělávat,
" znalost práce na PC,
" výhodou ŘP skupiny B.
Podmínky výběrového řízení:
1. Zaslání motivačního dopisu a životopisu do 17. 10. 2022 na e-mail: lena.manakova@elimvsetin.cz, do předmětu uveďte: "Výběrové řízení - pracovník v sociálních službách" nebo poštou na adresu: Elim Vsetín, o.p.s., Horní Jasenka 119, 755 01 Vsetín. Obálku označte názvem výběrového řízení: "Výběrové řízení - pracovník v sociálních službách".
2.