Vrchní referent/rada v oddělení aktualizace katastru nemovitostí

Pracovní místo ( Vrchní referent/rada v oddělení aktualizace katastru nemovitostí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
. min. vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
. pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
Náplň a místo výkonu zejména:
. posuzování a osvědčování právní a správní způsobilosti složitých rozhodnutí a jiných listin pro vyznačení změny v katastru nemovitostí
. kontrola věcné správnosti aktualizace a zplatňování budoucího stavu vkladu práv do katastru nemovitostí
. spolupráce s podatelnou při přebírání nestandardních podání
. odstraňování neúplných a nesprávně strukturovaných zápisů v databázi informačního systému katastru nemovitostí, řešení reklamací RÚIAN
. ukončení řízení a evidence listin vyhodnocených jako podání bezpředmětná pro zápis do katastru nemovitostí
. jednání s vlastníky a jinými oprávněnými, s orgány veřejné moci (stavební úřady, úřady územního plánování atd.)
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhute do 18. 10. 2022, tj. v této lhůtě
. zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úradu Katastrální úrad pro Královéhradecký kraj, Collinova 481, Věkoše, 500 03 Hradec Králové,
. podané osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese,
. podané v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu (ku.prokralokraj@cuzk.cz), nebo
. podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služ