Referent/ka investic

Pracovní místo ( Referent/ka investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika vykonávané činnosti
- příprava nebo realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic (zpracování investičních záměrů z hlediska provozně technického stavu
budov - staveb, příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení, příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce)

Místo výkonu práce Městský úřad Mělník

Platové zařazení a platové podmínky
9. platová třída (platové rozpětí 21 710 Kč - 31 820 Kč dle zápočtu let odborné praxe), osobní příplatek dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách
a správě, ve znění pozdějších předpisů

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za funkci uvolněného člena ZM)

Kvalifikační předpoklady a požadavky zaměstnavatele
- vyšší odborné nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou - stavebního směru,
- orientaci v technické dokumentaci a v oblasti stavebních předpisů,
- schopnost přípravy zadání a vyhodnocování projektové dokumentace,
- orientace a schopnost vyhodnocování stavebních a investičních rozpočtů a kalkulací,
- odpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a přesnost,
-velmi dobrá znalost práce s MS Office,
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti
jméno, příjmení a titul uchazeče - místo trvalého pobytu - název funkce, o kterou se uchazeč uchází - datum a podpis uchazeče

K přihlá