Obsluha kamer - OZP

Pracovní místo ( Obsluha kamer - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte stabilní práci, ve stabilní nadnárodní společnosti? Chcete mít jistoty práce, kde dostanete mzdu vždy včas? Jestli ano, přidejte se k nám! Práce je vhodná i pro OZP/OZZ.

Náplň práce:
- Obsluha bezpečnostních systémů - práce s kamerovým systémem (1-6 obchodních jednotek (podle velikosti a rizikovosti obchodů) připojených na jednom stanovišti
- Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
- Telefonická komunikace s SBS, manažery nebo pracovníky Auto Týmů
- Online monitorování prodejní plochy obchodů se zaměřením na rizikový sortiment, kontrola a dodržování procesů
- Výkonnost a efektivita jednotlivých operátorů je měsíčně vyhodnocována na základě počtu a hodnoty zjištěných incidentů a zachráněného zboží.
- Reakce na alarmy EAS a EZS systémů

Práce na 4-6h/den - dle rozpisu případně individuální domluvy.
Požadujeme:
- Znalost práce na PC - podmínkou
- Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
- Chuť a ochotu pracovat
- Spolehlivost, dochvilnost
- Podmínka věk 18 let
- Pravidelnou docházku
- Čistý rejstřík trestů

Nabízíme:
Individuální plánování směn, dále:
- Nástup možný dle domluvy
- Práci na DPČ
- Odměna vyplácena vždy a včas do 15. dne následujícího měsíce
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci

Práci v 8 a 12 hodinových směnách.