Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu, který by rozšířil náš tým v oddělení logistiky. Vyrábíme především laminovací a lakovací stroje, které dodáváme do celého světa.

Náplň práce
- přijímat, třídit, kontrolovat a uskladňovat materiál
- balit a expedovat výrobky a náhradní díly
- zabezpečovat skladovou evidenci zboží pomocí čtečky čárových kódů
- manipulovat s materiálem pomocí VZV
- zodpovídat za uspořádání skladu a udržování pořádku
- komunikovat s kolegy v rámci výroby

Očekáváme od Vás
- schopnost týmové práce, spolehlivost, flexibilita
- schopnost komunikace a samostatného rozhodování
- selský rozum, přirozená zodpovědnost a chuť pracovat
- řidičský průkaz sk. B.
- ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
- zkušenost s manuální prací, výhodou VZV
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- manipulace s těžšími břemeny

Nabízíme Vám:
- pružnou pracovní dobu
- práci na jednu směnu
- odpovídající platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě
- příspěvek na penzijní pojištění
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku
- možnost ubytování ve firemním bytě

Kontakt: e-mailem