Prodavač/ka - Zdravá výživa U tří vegetariánů

Pracovní místo ( Prodavač/ka - Zdravá výživa U tří vegetariánů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup listopad 2022.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
- prodej zboží a komunikace se zákazníky
- objednávání a příjem zboží
- odpovědnost za skladové zásoby prodejny a pokladní hotovost
- spolupráce s jídelnou zdravé výživy

Požadavky:
- zkušenost práce v obchodě a znalost problematiky zdravé výživy výhodou
- zájem o oblast zdravé výživy a aktivní přístup k práci
- příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
- ochota k profesnímu rozvoji

Nabízíme:
- stabilní pracovní místo v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
- zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- místo výkonu práce Zdravá výživa U Tří vegetariánů v Ústí nad Orlicí
- práce pondělí - pátek s flexibilním rozvržením, 1x za 14 dní sobota dopoledne
- výkonnostní odměny z obratu
- podnikové stravování, zvýhodněný nákup výrobků
- 5 týdnů dovolené
- firemní akce
- možnost řešení ubytování
- stravování v místě - možnost výběru vegetariánského jídla

Kontakt: telefonicky 9 - 16 hodin nebo e-mailem