SAMOSTATNÝ/Á REFERENT/KA odboru výstavby a územního plánování-úsek stavebního úř

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/Á REFERENT/KA odboru výstavby a územního plánování-úsek stavebního úř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady: minimálně vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví v souladu se splněním kvalifikačních požadavků dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., o územní plánování a stavebním řádu (stavební zákon) v platném znění.

Požadavky zaměstnavatele: - splnění kvalifikačních požadavků dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., o územní plánování a stavebním řádu (stavební zákon) v platném znění, tj.:
1/ vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
2/ vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví,
- výhodou praxe ve státní správě či samosprávě, zvláštní odborná způsobilost,
- výhodou orientace v projektové dokumentaci,
- komunikační schopnosti, iniciativa, spolehlivost,
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B
- ochota učit se a dále se vzdělávat.

Postup pro přihlášení do výběrového řízení naleznete na úřední desce MěÚ Poděbrady.

Náplň práce: výkon stavebního úřadu;
Nabízíme: stravenky, příspěvek na rekreaci, ošatné, indispoziční volno, pružná pracovní doba;

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky v době: 8:00 - 11:00 hod. nebo 13:00 - 15:00 hod.