VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SPRÁVY MAJETKU

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SPRÁVY MAJETKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vysokoškolské (minimálně bakalářské) vzdělání ukončené státní zkouškou
- orientace v právních předpisech týkajících se samosprávy a státní správy, zejména: zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a další související právní předpisy
- praxe související s předmětem výběrového řízení
- zájem o danou problematiku
- dobrá znalost práce na PC, Word, Excel, Outlook, internet
- řidičské oprávnění min. pro sk. B
- schopnost samostatného jednání, flexibilita
- dobré komunikační a organizační schopnosti, motivace
- pečlivost, odpovědnost, spolehlivost

Přesné informace pro přihlášení do výběrového řízení naleznete na úřední desce Města Poděbrady.

Nabízíme: stravenky, příspěvek na rekreaci, ošatné, indispoziční volno, pružná pracovní doba;

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky v době: 8:00 - 11:00 hod. nebo 13:00 - 15:00 hod.